Grafik Tasarım İş Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarım İş Arıyorum ...

gasiha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gasiha

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba 3 yılı aşkın süredir grafik tasarımıyla haşırneşirim. Diplomalı değil alaylıyım. Şuanda özel bir şirketin reklam sorumlusuyum..Müşteri ilişkileri, organizasyon ve tasarımla ilgilenmekteyim. İş yerinden ayrılmayı düşünüyorum. Kullandığım programlar Photoshop, Corel Draw, Freehand, Fireworks, Dreamweaver, Indesign (başlangıç). İstanbul G.O.PAŞA da oturmaktayım.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 21-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sevili arkadaşım bizimle irtibata geçermisin..*****************taxi production tahsin özkurt

[COLOR="Red"]İrtibat için PM ile iletişime geçiniz[/COLOR] İletişim bilgisi yayınlamak yasak
ender beki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ender beki

Baskıcı / İstanbul

Alt 05-07-2011 #3
ümraniyedeki dijital baskı merkezimizde grafikere ihtyaç vardır
görüşmek isterseniz

iyi çalışmalar
volkanckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2011 #4
Reklam ajansımız mecidiyeköydedir.grafiker olarak çalışmayı düşünürseniz ********* adresine cv gönderimisiniz. ********* Volkan ÇAKIR
DtheGlamorous isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DtheGlamorous

Hiç Biri / İstanbul

Cv gonderebilir misiniz?

Alt 12-07-2011 #5
Hediyelik ve/veya kişisel eşya tasarımı ve ürün geliştirilmesi konusunda TAM ZAMANLI çalışacak GRAFİKER aranıyor
Genel şartlar:
Üniversite veya yüksekokulların 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak
İyi derecede Corel Draw ve Photoshop bilmek,
MS Office programlarına kullanıcı düzeyinde hakim olmak
Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak
Artı nitelikler:
İngilizce bilmek
Lazer teknolojisi ile ahşap, metal gibi malzemeler üzerine uygulama yapmış ve /veya bu konuda ürün geliştirmiş olmak
Tasarım ürünlerinin üretim sürecinde görev almış olmak
Çalışma ofisi İstanbul’da, Anadolu Hisarı-Kavacık bölgesindedir.
Tercihen 35 yaşını aşmamış ve yukarıdaki özelliklere sahip adayların aşağıdaki email adresine CV göndermeleri rica olunur.

Tags
arıyorum, grafik, tasarım