Grafik Tasarım - Aydın

İş Veren İlanları - Grafik Tasarım - Aydın Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarım Şehir: Aydın Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: ╚ CorelDRAW: Yüsek ╚ Photoshop: Yüsek ╚ Excel: Yüsek ╚ Illustrator : Orta ╚ InDesign: Orta ╚ Dreamweaver: Orta ╚ Flash ...

Grafik Tasarım - Aydın
ares_026 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ares_026

Matbaacı / Aydın

Grafik Tasarım - Aydın

Alt 27-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım

Program/Seviye: ╚ CorelDRAW: Yüsek

╚ Photoshop: Yüsek

╚ Excel: Yüsek

╚ Illustrator : Orta

╚ InDesign: Orta

╚ Dreamweaver: Orta

╚ Flash Professional: Orta

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Disiplinli, Düzenli, Yenilikçi Düşünceye Açık, İŞ Takipi ve İŞ Sonlardırma becerisi olan, Mevcut Sisteme Entegre olabilecek,YARATICI Ekip Arkadaşı arıyoruz.

Grafik - Tasarım Benim işim, Zevkime ve Hayal Gücüme güveniyorum diyorsanız. Sizi aramızda görmek isteriz.

E-posta:

Telefon: 0256 225 17 49
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarım - AydınGrafik Tasarım - AydınGrafik Tasarım - AydınGrafik Tasarım - Aydın

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap