Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli ...

lndh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lndh

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Dicital Tasarım Grubu olarak Yaklaşık 8 yıllık tecrübemizle Grafik tasarım, baskı-matbaa, 3D modelleme-animasyon ve Web arayüz tasarımı işlerinde hizmet veriyoruz.

Bizimle çalışmak ve çalışmalarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen mail adresimizden iletişime geçin.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli - Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli ya da Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli | Grafik Tasarım - Baskı & Matbaa - 3D - Web Arayüz - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hatceeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatceeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2011 #3
Ben çalışmak isterim.
muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 22-05-2011 #4
Ben istemem (: