Grafik Tasarım Bölümü ile Alakalı

İllüstrasyon Çalışmaları - Grafik Tasarım Bölümü ile Alakalı Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar 12. sınıf sayısal bölüm öğrencisiyim üniversite için düşündüğüm bölüm Grafik Tasarım.Birkaç aydır da illüstrasyon ile alakalı çalışmalar yapıyorum kurs yardımı olmadan.Sizce yetenek sınavlarından geçme potansiyelim nedir?Önümüzdeki ay ...

IllusionAboutMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IllusionAboutMe

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Dosya23

Alt 21-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar 12. sınıf sayısal bölüm öğrencisiyim üniversite için düşündüğüm bölüm Grafik Tasarım.Birkaç aydır da illüstrasyon ile alakalı çalışmalar yapıyorum kurs yardımı olmadan.Sizce yetenek sınavlarından geçme potansiyelim nedir?Önümüzdeki ay bu sınavla alakalı olarak da kursa başlamayı düşünüyorum bunun bana yardımı dokunabilir mi?Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim...

Saygılar..

Bazı Çalışmalarım:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmaların çok başarılı kutlarım..

Yetenek sınavlarının gidişatından haberdar değilim fakat kesinlikle bu alanda eğitim almalısın.
Çizimlerini profesyonelleştirmek ve dijital ortama aktarmak konusunda kendini eğitmeni öneririm.

Çalışmalarını çok beğendim ayrıca, eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
karadnzeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karadnzeynep

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 26-02-2015 #3
Merhaba ben görsel iletişim alnında şu an eğitim almaktayım. Çalışmalarınız başarılı fakat güzel sanatlar sınavları iki aşamalı, bazı üniversitelerde genel kültür sınavı ile üç aşamalı olabiliyor. Bu aşamalar imgesel ve desen sınavıdır. Bunlara yönelik çalışırsanız sizin için faydalı olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap