Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli ...

designergirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designergirl

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar...

Program/Seviye: *Freehand
*Photoshop
*İllustrator
*Flash (az düzeyde)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kurumsal kimlik, davetiye, afiş, kitap kapağı, illüstrasyon, çizimler...

Yeni mezunum, tasarımlarınızı uygun ücretler karşılığında gerçekleştirebilirim.

Görüşmek için mail gönderebilirsiniz...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli - Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli ya da Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli | Grafik Tasarım Bölümü Mezunundan Tasarımlar... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

designergirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designergirl

Grafiker / İstanbul

Ben sizin tasarım işinizi yaparım! - Türkiye Geneli

Alt 24-08-2011 #3
Ben sizin tasarım işinizi yaparım!

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik Tasarım mezunuyum.
Tasarım işlerinizi, mümkün olduğunca uygun ücretler karşılığı gerçekleştirebilirim...

E-posta: *********