Grafik tasarım bölümü mezunuyum, iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafik tasarım bölümü mezunuyum, iş arıyorum - İstanbul ...

BayOguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayOguz

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Grafik tasarım bölümü mezunuyum, iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop: İyi
İllustrator: İyi
İndesign : Orta
HTML, CSS: Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:
Merhaba, Adım Oğuzhan.
Beykent üniversitesi - grafik tasarım bölümü mezunuyum.
İş konusunda ciddiyete ve disipline çok önem veririm. Bir firmada paradan çok kendimi geliştirmeye bakıyorum. Eğitimi seviyorum ve her zaman bir şeyler öğrenmeye açığım.

Bilgisayar konusunda aram çok iyidir. Herhangi bir şeyi kısa zamanda öğrenebilirim.

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik tasarım bölümü mezunuyum, iş arıyorum - İstanbulGrafik tasarım bölümü mezunuyum, iş arıyorum - İstanbulGrafik tasarım bölümü mezunuyum, iş arıyorum - İstanbulGrafik tasarım bölümü mezunuyum, iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Suat Demirel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Suat Demirel

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-11-2015 #3
oğuz merhaba, iş arayışın devam ediyorsa ayrıntılı cv ve portfolyonu ********* adresine yollar mısın?
BayOguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayOguz

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2016 #4
İlan sonuçlanmıştır.