Grafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Grafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yeri arıyorum - İstanbul ...

hilalkoyuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilalkoyuncu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: BAKIRKÖY KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bakırköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3. sınıf grafik tasarım bölümü öğrencisiyim. Bu alanda kendimi geliştirmek isteyen ve öğrenmeye oldukça hevesli biriyim. İST./Küçükçekmece de ikamet etmekteyim. İlgilenenlerin aşağıdaki adresime mail atmalarını rica ederim.
Bildiğim programlar: Photoshop, Illustrator, freehand

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yeri arıyorum - İstanbulGrafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yeri arıyorum - İstanbulGrafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yeri arıyorum - İstanbulGrafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yeri arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mmurat10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmurat10

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2014 #3
bana acil grafiker lazım hezarfen abi
Bu mesajdan alıntı yap
hilalkoyuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilalkoyuncu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-04-2014 #4
Merhaba,
Şuan Lise 3.sınıfta öğrenim görmekteyim. Lise 4. sınıfta 15.09.2014 - 15.06.2015 arası dönem de zorunlu staj yapmam gerekiyor. Öğrenmeye oldukça açık ve kendimi geliştirmek isteyen biriyim. Bu yazda eğer isterseniz staj yapabilirim. İlgilenirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2014 #5
merhaba çalışmak isterseniz staj için irtibata geçebilirsiniz 0545 212 03 34 serkan çokgüler
Bu mesajdan alıntı yap
dogukanreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukanreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-04-2014 #6
işyerimiz bayrampaşa bereçte
Bu mesajdan alıntı yap