Grafik tasarım bölümü

Kantin - Grafik tasarım bölümü Sponsorlu Bağlantılar Selam, Ygs sonuçları açıklandı puanım Dokuz Eylül (gsf) ve dengi okullar için yeterli ama İstanbulda yaşıyorum aynı zamanda bir matbaada iş takibi ve ufak tefek grafik işlerini yapıyorum. ...

Grafik tasarım bölümü
halilozarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilozarslan

Hiç Biri / İstanbul

Grafik tasarım bölümü

Alt 12-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam,

Ygs sonuçları açıklandı puanım Dokuz Eylül (gsf) ve dengi okullar için yeterli ama İstanbulda yaşıyorum aynı zamanda bir matbaada iş takibi ve ufak tefek grafik işlerini yapıyorum. İstediğim şey ilerde freelance İllüstrarör olarak çalışmak (bu konuda yetenekli olduğumu düşünüyorum bkz. holyhulk.deviantart) tabiki hiçbirşey diplomaya endeksli değil ama sıfır eğitim ile de yola çıkmak olmaz. Şuanda İzmirde okumaya kalksam istanbuldaki özel üniversite parasını harcayıp birde işimden olucam ama İstanbulda da devlet üniversitesine giremiyorum

özel üniversitelere gelince 2 senelik maddi açıdan ideal ama istediğim şey illüstrasyon olunca "acaba yeterli olacak mı?" korkusu yaşıyorum

diğer taraftan vakıf üniversitelerinde 4 yıllık grafik okumaya kalksam senelik 17 bin lira gibi uçuk bi rakam var

Aydın üniversitesi 2 yıllık grafik programı düşünüyorum mezun olduktan sonra illüstrasyon konusunda gerekli eğitimi almış olurmuyum ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

qwerty1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qwerty1

Grafiker / Ankara

Alt 12-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim tavsiyem 9 eylül gsf yi tercih et sonuçta izmir de çok güzel bir şehir ayrıca bu mesleğe olan aşkınızla illaki izmirde bir ajansta parttime yada freelance bir iş imkanı illaki bulursunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
halilozarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilozarslan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-05-2011 #3
9 eylül üniversitesi muhteşem hayalimdi zaten yıllardır şimdi böyle bi şans çıktı ama 3 yıl önce planladığım şeyi yapmaya şuanda durumum yetmiyor, üniversiye kaydolmak bir yana barınma yeme içme derken acaba istanbuldaki kadar rahat olabilcekmiyim korkusu var. Sanırım bu durumda ön lisans (2 yıl) grafik seçip notları yüksek tutarak dgs den 9 eylüle geçicem :/
Bu mesajdan alıntı yap