Grafik Tasarım, Dizgi - Ankara

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarım, Dizgi - Ankara ...

Grafik Tasarım, Dizgi - Ankara
kuzum06sel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuzum06sel

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 17-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım, Dizgi

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: iyiy derecede indesign, illustrator, photoshop, corel ve freehand biliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: evimden hala yoğun bir şekilde tasarım ve dizgi işi ile meşgulüm

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: dizgi, kitap kapağı tasarımı, kartvizit, kurumsal logo, afiş, broşür, magnet, katolog, antetli kağıt, fatura, sevk irsaliyesi, irsaliyeli fatura,form işleri, adisyon, el ilanı, yemek fişi vs. yapıyorum.

E-posta:

Telefon: 0506 515 97 60
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarım, Dizgi - Ankara - Grafik Tasarım, Dizgi - Ankara ya da Grafik Tasarım, Dizgi - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarım, Dizgi - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
AjansSenfoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AjansSenfoni

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-01-2012 #3
merhaba..
iş aramanızla alakalı görüşmek isteriz..irtibat bilgilerini adresine iletirseniz seviniriz..

iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
kuzum06sel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuzum06sel

Yrd. Grafiker / Ankara

Dizgi - grafik tasarım - Türkiye Geneli

Alt 08-10-2012 #4
DİZGİ - GRAFİK TASARIM

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: indesign, illustrator, photoshop, corel, freehand çok iyi derece

İş deneyimi ve içeriği: En başta dizgi olmak üzere; profesyonel anlamda 5 yıldır bu işle meşgulum.
farklı firmalarda dizgi, grafik tasarım, asistanlık, koordinatör yardımcılığı yaptım

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Katalog,Broşür,Kurumsal kimlik çalışmaları, yıllık, kartvizit, sertifika, fatura, gazete, branda, magnet, irsaliye, logo, vb... Dergi, gazete ve tüm baskılı işler...

referansımı, istenildiği taktirde tarafınıza gönderebilirim.
evimde yapabileceğim iş arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
idaasajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idaasajans

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 12-10-2012 #5
Turizm içerikli hazırladığımız dergide çalışmak üzere grafiker arıyoruz.Bodrum ve Marmaris bölgelerinde çalışmayı düşünürseniz aramanızı bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
idaasajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idaasajans

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 12-10-2012 #6
Turizm içerikli hazırladığımız dergide çalışmak üzere grafiker arıyoruz.Bodrum ve Marmaris bölgelerinde çalışmayı düşünürseniz aramanızı bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
fatiharslan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatiharslan7

Baskıcı / Ankara

Alt 30-10-2012 #7
İlan güncelse CV ve portfolyonuzu adresine gönderir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap