GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: TASARIMCI VE ÖGRENCİ arkadaşların dikkatine... Kayseri ili, merkezde faaliyet gösteren reklam ...

agrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agrup

Hiç Biri / Kayseri

Alt 09-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: TASARIMCI VE ÖGRENCİ arkadaşların dikkatine...
Kayseri ili, merkezde faaliyet gösteren reklam ve matbaa ajansında çalışacak deneyimli tasarımcı veya grafik tasarım yapabilen ögrenci arıyoruz.
Şartlar konusunda anlaştığımız arkadaşa kalacak ev konusunda yardımcı olunacaktır.
İlgilenenlerin yada daha detaylı bilgi almak isteyenlerin Ahmet beyle görüşmeleri rica olunur

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli - GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli ya da GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli | GRAFİK TASARIM ELEMANI ARANIYOR - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

agrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agrup

Hiç Biri / Kayseri

Ilanın geçerliliği bitmiştir.

Alt 10-05-2011 #3
Ilanın geçerliliği bitmiştir.