Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya ...

doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 07-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa

Program/Seviye: Kullanılan ana programlar : CorelDraw ve PhotoShop (iyi derece)

Yardımcı diğer programlar : Freehand - illustrator vs. (şart değil ama tercih sebebidir)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tabela Reklamcılık alanında oyma, kesme ve dijital baskıya uygun tasarımlar yapabilecek, iş öncesinde görsel çalışmalar hazırlayabilecek, uzun süreli çalışacak Grafik-Tasarım elemanları aranmaktadır.

İlgilenen arkadaşlar CV ile birlikte örnek çalışmalarını mail atsınlar

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya - Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya ya da Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya | Grafik-Tasarım Elemanları (tabela-reklamcılık) Gazi Bulv. / Muratpaşa - Antalya

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 21-12-2011 #3
ilan günceldir