Grafik Tasarım (Freelance) çalışılır....

Logo Tasarımları - Grafik Tasarım (Freelance) çalışılır.... Sponsorlu Bağlantılar Şehir : Öncelik İstanbul geneli ve Türkiye geneli.... Program bilgilerim : Photoshop : ileri seviye İllistrator : İleri seviye After efect : Orta seviye Autodesk maya : orta ...

mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program bilgilerim : Photoshop : ileri seviye
İllistrator : İleri seviye
After efect : Orta seviye
Autodesk maya : orta seviye

Diger Grafik programlarınada hakim....

Çalışma durumu : Serbest çalışma (freelance)

Portfolyo : Mail ile görüşülecektir ve gönderilecektir...

Açıklama : Güzel sanatlar fakültesi mezunuyum en çok deneyimim oldugu kendimi oldukça başarılı gördügüm AFİŞ ve LOGO TASARIMI öncelik olmak üzere BROŞÜR,KATALOG,KURUMSAL KİMLİK,ARAÇ GİYDİRME,BİLLBOARD vb....tüm ihtiyaçlarınıza hizmet verebilirim...

Mail adresim :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konun yanlış yerde
Bu mesajdan alıntı yap
hasana11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasana11

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-08-2011 #3
konu yanlış yerde ne yapmalıyız yetkililere haber verin olamaz bu bi iç karışıklılığa sebep olabilir herkes kontrolden cıkıyo neyapmamız lazım bu iş içinden cıkılamaz bir hal aldı lütfen LÜTFEN BİRİ YARDIM ETSİN !!!
Bu mesajdan alıntı yap
TRY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRY(36)

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-08-2011 #4
Merhaba arkada?lar size bir konuda dan??mak istiyorum illistratör videolu ders anlatan bir site biliyormusunuz ben bu program? profesyonelce ögrenmek istiyorum bunun için ne yapmal?y?m lütfen yard?m ederseniz çok sevinirim ?imdiden te?ekkür ediyorum.
17.04.2011 tarihinde bu konuyu açan sen değilmisin nezaman ileri seviye oldu?

Bu kadar usta grafikersin yaptığın onca yorumdan sonra bikaç çalışma yüklede insanlar neler yapabildiğini görsün.
Bu mesajdan alıntı yap
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2011 #5
Komedi Dükkanı gibiGrafik Tasarım (Freelance) çalışılır....
Bu mesajdan alıntı yap