Grafik Tasarım (full time - freelance)

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarım (full time - freelance) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Ben Murat Berköz yaklaşık 5 yıldır grafik tasarım ile ilgilenmekteyim. Ve bu süre içerisinde çeşitli ajanslarla ve yayın evleriyle grafik tasarımcı olarak görev yaptım.1 yılı aşkın süre ...

muratberkoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratberkoz

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Ben Murat Berköz yaklaşık 5 yıldır grafik tasarım ile ilgilenmekteyim. Ve bu süre içerisinde çeşitli ajanslarla ve yayın evleriyle grafik tasarımcı olarak görev yaptım.1 yılı aşkın süre hp ve m+m dergisi tasarımında ve vakıf emekliliğin(pencere) dergisinin tasarımında görev yaptım..İlgilerinirseniz cv için; özelden msj yoluyla ulaşabilirsini.Görüşme esnasında birkaç tane basılı işte sunabilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarım (full time - freelance) - Grafik Tasarım (full time - freelance) ya da Grafik Tasarım (full time - freelance) da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarım (full time - freelance) İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik Tasarım (full time - freelance) | Grafik Tasarım (full time - freelance)

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kalkinan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalkinan

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-02-2009 #3
merhaba,
Mustafa ben, Ümraniyede digital baskı yerim var, bana telefonunuzu bırakırsanız görüşelim..

sn2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sn2009

Hiç Biri

Alt 10-03-2009 #4
Merhaba,

Avcılarda bulunan firmamıza grafiker alımı yapılacaktır. İlgilenirseniz lütfen ***********dan irtibata geçiniz.
yunushaytaoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yunushaytaoglu

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2009 #5
Merhabalar ben İSTANBUL/GÜNGÖRENDE OTURUYORUM.AFİŞ,KURUMSAL KİMLİK,LOGO/ABLEM V.S İŞLERİ YAPABİLİRİM.KULLANDIĞIM PROGRAMLAR;MACROMEDİA FREEHAND MX,PHOTOSHOP CS3,COREL DRAW,QUARKXPRESS,KODAK PERPS 5.3,FLASH,MACROMEDİA FİREWORKS.MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2 SINIF TASARIM BASIM VE YAYINCILIK OKUYORUM.ANADOLU MESLEK LİSESİ GRAFİK TASARIM MEZUNUYUM,SATJIMI DAHA ÖNCE STAR GAZETESİNDE YAPTIM,FAKAT DAHA ÇOK AJANS AĞIRLIKLI İŞLERLE İLGİLENİYORUM.İLGİLEN OLURSA MAİL ATARSA SEVİNİRİM SEVGİLERLE....

Tags
berkoz, freelance, full, grafik, tasarim, tasarimci or or murat, time