Grafik tasarım hakkında..

Kantin - Grafik tasarım hakkında.. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba gençler Sizlere bir kaç sorum olacak.. Ben gecen sene normal olarak YGS-LYS için dersaneye gidiyordum. Yetenek sınavlarına 2-3 ay kala çizim kursuna başladım. Biliyorum biraz geçti.. Kursa ...

ycp322 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ycp322

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba gençler Grafik tasarım hakkında..

Sizlere bir kaç sorum olacak..

Ben gecen sene normal olarak YGS-LYS için dersaneye gidiyordum. Yetenek sınavlarına 2-3 ay kala çizim kursuna başladım. Biliyorum biraz geçti.. Kursa gittiğimde geç olduğu için almıyorlardı, aynı gün orda tanısma dersine girdim ve hoca bana şişe cizdirdi denemek için. İlk çizimimde hocanın çizimine yakın olduğu için yeteneği var gelişmesi lazım denildi ve kursa alındım. 2-3 ayda ne kadar şey öğrenebilirdim bilmiyorum ama gittim işte. Bu arada kursta hic imgesel görmedim yani vakit yetmedi. Sınavlar geldi çattı girdim çıktım falan. 5 üniversitenin 3 ünü böyle kıyıdan köşeden puan farklarıyla kaybettim. Tabi 2 aylık kursla anca bu kadar oldu.

Seneye tekrar gircem tabi bu sefer daha iyi hazırlanarak. Ve YGS den yüksek bi puan yaparak. Çiziminiz kötü olabilir ama o farkı YGS ile kapayabilirsiniz.

Herneyse benim sizlere sormak istediğim,

- Hangi üniversiteleri tavsiye edersiniz, devlet-özel farketmez (burs açısından da önemli)
- Hazırlık sürecinde neler yapmalıyım çizim için?
- Ve bu imgesel çizimler için kolay bi yol yada pratik yok mu? :rofl:

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tugbatontu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugbatontu(26)

Grafiker / Ankara

Alt 04-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
anadolu mimar sinan en iyileri bence sonra hacettepe
Bu mesajdan alıntı yap