Grafik tasarım için en iyi LCD monitör...

Ürün Tanıtımı - Grafik tasarım için en iyi LCD monitör... ...

egebasim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egebasim

Grafiker / İzmir

Alt 15-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba, grafik tasarımı ve profesyonel fotograf için en iyi LCD monitör hakkında tavsiyeye ihtiyacım var. eizo hariç, 22" istiyorum..en kaliteli ve türkiye'de bulabileceğim bir monitör için acil öneri ve bilgilerinize ihtiyacım var.

(konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim :smileGrafik tasarım için en iyi LCD monitör...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dünyada görüntü kalite ödülü Samsung un elinde bildiğim kadarıyla. Lakin daha iyi bir marka ve model bir ürün var ise bilen arkadaşlar belirtirler. Ben samsung diyorum Grafik tasarım için en iyi LCD monitör...
Bu mesajdan alıntı yap
g-reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g-reklam(39)

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 16-03-2009 #3
ben 2 monitör kullanıyorum ve gayet memnunum samsung ve phılıps, ama phılıps ana monitör ve gayet memnunum tepkimesi ve pxeli cok iii samsunga nazaran...

amaki illle monitör diyorsan tft monitörden şaşma derim şimdi lcd ler yer kaplamıyor ama tft deki çözünürlüğü hiçbirisi vermiyor
Bu mesajdan alıntı yap
egebasim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egebasim

Grafiker / İzmir

Alt 17-03-2009 #4
Teşekkür ederim ..uzun araştırmalarımın sonucunda (dört ayrı yabancı sitede, monitör karşılaştırmalarını inceledim) sonuç olarak siparişini verdiğim monitör "LG W2284F-PF" oldu..LG'nin tam bu işe uygun daha iyi bir monitörünü buldum, maalesef Türkiye'ye getirilmiyor..Kullanmaya başladığımda fikrimi sizlerle paylaşırım :smile: tekrardan yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler :smile:

(bu arada görüntüsü de pek şık, çok hoşuma gitti)
Bu mesajdan alıntı yap