Grafik Tasarım için uygun Laptop...

Donanım Rehberi - Grafik Tasarım için uygun Laptop... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yakın zamanda grafik tasarım amaçlı, tüm parçaları oldukça iyi ve programları çalıştırabilecek yüksek performansa sahip masaüstü bilgisayar aldım, ama hocam okulada getirebilmem için uygun bir laptop almamı ...

MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Alt 07-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yakın zamanda grafik tasarım amaçlı, tüm parçaları oldukça iyi ve programları çalıştırabilecek yüksek performansa sahip masaüstü bilgisayar aldım, ama hocam okulada getirebilmem için uygun bir laptop almamı önerdi. Grafik tasarım için uygun, gerekli programları kaldıracak ve hızlı bir şekilde çalıştırabilecek bir laptop arıyorum. Oyun falan oynanmıyacak sadece grafik tasarım için uygun bir laptop öneriniz varmı? Bütçem 2000 TL'ye kadar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bulutxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutxxx

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş laptop alma tavsiye etmem hoş hoca istemiş ama bo hocalarıda anlamak zor zaten ama tavsiyem asus yanlısı asustan şaşmıcan
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 21-07-2011 #3
Evet Asus kalitesi bambaşka zaten şuan masaüstü bilgisayarımın monitörü Asus full hd grafik işleri için uygun diye aldım ve çok memnunum.. Ama hoca okulada getirmen gerekebilir demişti o yüzden almayı düşünüyorum yoksa ihtiyacım yok :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-07-2011 #4
Okulun bilgisayarları pek iyi değil herhalde Grafik Tasarım için uygun Laptop... başka neden okula getirmen gereksin ki ?
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 22-07-2011 #5
hiç bu açıdan düşünmemiştim :smile: hocaya sormak lazım
Bu mesajdan alıntı yap
teknoreis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknoreis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 19-02-2012 #6
Arkadaşlar önemli olan marka değil uygun fiyata iyi özelliği almak mesela aynı özellikler dell marka notebook misalen 1000 tl ye almak varken sırf marka oldugu için toshibaya 1500 tl vermek mantıksız özellik ve fiyat karşılaştırması yapmanızı öneririm..
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 19-02-2012 #7
Arkadaşlar önemli olan marka değil uygun fiyata iyi özelliği almak mesela aynı özellikler dell marka notebook misalen 1000 tl ye almak varken sırf marka oldugu için toshibaya 1500 tl vermek mantıksız özellik ve fiyat karşılaştırması yapmanızı öneririm..
Haklısınız teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
mystudio35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mystudio35

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 12-03-2012 #8
arkadaşım bende toshiba i3 64 bit var memnunum after efeckt bile rahatlıkla kullanıyorum ama benden sana tavsite toshiba i7 harika ekran kartı 2 gb alırsan i 7 tavsiye ederim tahmini 2000 fazla üstünde değil ama olmadı i 5 seriside alabilirsin asus güzel bir marka ama kullanmadığım için bilemiyorum dediğimi alırsan rahatlıkla kullanırsın hem istersn oyunda yükle önemli değil
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 17-03-2012 #9
arkadaşım bende toshiba i3 64 bit var memnunum after efeckt bile rahatlıkla kullanıyorum ama benden sana tavsite toshiba i7 harika ekran kartı 2 gb alırsan i 7 tavsiye ederim tahmini 2000 fazla üstünde değil ama olmadı i 5 seriside alabilirsin asus güzel bir marka ama kullanmadığım için bilemiyorum dediğimi alırsan rahatlıkla kullanırsın hem istersn oyunda yükle önemli değil
Dikkate alıcam çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap