Grafik Tasarım - İstanbul

İş Veren İlanları - Grafik Tasarım - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarım Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop Corel Draw Illustrator Freehand Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

Faruk28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Faruk28

Matbaacı / İstanbul

Alt 07-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım

Program/Seviye: Photoshop
Corel Draw
Illustrator
Freehand

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bizden kısaca bahsetmek istersek firmamız Ofset Çözüm Evi matbaa ve grafik tasarım olarak iki departmandan oluşmaktadır. Ofset Çözüm Evi Matbaa ve reklam işleri, dijital baskı ve web tasarım işlerini yapmaktayız. Bu üç departmanımızda da çalışabilecek ufku geniş, tasarımda standartlara bağlı kalmayan, farklı düşünceleri tasarımlarına yansıtabilen, öğrenmeye kendini geliştirmeye açık bir iş arkadaşına ihtiyacımız var.

E-posta:

Telefon: 0532 422 26 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarım - İstanbulGrafik Tasarım - İstanbulGrafik Tasarım - İstanbulGrafik Tasarım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap