Grafik Tasarım - Kayseri

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarım - Kayseri Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarım Şehir: Kayseri Aranan Şehir: Kayseri Cinsiyet: Bay Program/Seviye: corel draw ( çok iyi ) photoshop ( çok iyi ) İllustrator ( iyi) İş deneyimi ve içeriği: ...

Grafik Tasarım - Kayseri
mustafacenik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafacenik

Grafiker / Kocaeli

Grafik Tasarım - Kayseri

Alt 01-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım

Aranan Şehir: Kayseri

Program/Seviye: corel draw ( çok iyi )
photoshop ( çok iyi )
İllustrator ( iyi)

İş deneyimi ve içeriği: 2007 den beri aktif olarak grafik tasarım konusunda tecrübem var iş denemeyimi olarak bir çok yerde çalıştım ve askerlik sorunum olmamaktadır. Çalışacağım firmada uyum sorunu çekmeyeceğim etkili bir şekilde işlerinizde rol alacağıma inanıyorum
freelance şekilde çalışma imkanım bulunmaktadır. Kataloğ, broşür, el ilanı, afiş, bilboard vb renkli işler dahil tüm görsel çalışmalarda tasarım yapabilirim

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

Grafik Tasarım - Kayseri
Grafik Tasarım - KayseriGrafik Tasarım - Kayseri

İşle ilgili açıklama: kalite hiçbir zaman tesadüf değildir...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarım - Kayseri - Grafik Tasarım - Kayseri ya da Grafik Tasarım - Kayseri da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarım - Kayseri İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sience isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sience

Grafiker / Kayseri

Alt 23-03-2013 #3
Mustafa bey ilanınız halen geçerli ise görüşelim...