grafik tasarım kursları hakkında..

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - grafik tasarım kursları hakkında.. ...

nuriQocca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuriQocca

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 09-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar resim-iş öğretmenliği grafik tasarım mezunuyum.Eğitim süreci boyunca hemen hemen her çalışmayı manuel olarak yapmak durumda kaldım.Temel bilgilerim var fakat bilgisayar üzerinde program operatörlüğüm yeterli değil.Bu nedenle işimle/bölümümle ilgili kurslara gitmek istiyorum..
öncelikle basalı tasarım ve görsellik üzerine;
Indesign, photoshop, illustrator, daha sonra web ortamına yönelik flash, dreamweawer v.b gereksinim duyulan tüm programlara hakim olmak için -reklama girerse özelden ulaşabilirseniz sevinirim- kurs önerilerinize ihtiyacım var..
Öncelikle basılı tasarım kısmına yöneleceğimden 'baskı' konusunda somut olarak öğretebilecek bir yer..
bu konuda çeşitli basılı-dijital dökümanlardan da yararlanabilirim fakat çözümlemekte zorlandığım yerleri sorma bakımından kursa gitmenin daha faydalı olacağı görüşündeyim..
yönlendirici önerilerinizi değerlendirmek istiyorum teşekkürler..
(şehir: İstanbul)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tasarlamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarlamak

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba dgs sınavıyla grafiker ögretmenligine geçiş yani yetenek sınavınada giriliyomu yoksa dgs sınavı yeterlimi yardımınız için teşekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap