Grafik Tasarım Kursları

Kantin - Grafik Tasarım Kursları ...

Grafik Tasarım Kursları
destina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destina

Grafiker / İstanbul

Grafik Tasarım Kursları

Alt 02-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar grafık tasarım kursuna gıtmek istiyorum mıkrosıs yada bilişim eğitim düşünüyorum şuan gidenler yada gitmiş olan arkadaşlar kurs hakkında bilgi verebılır mı acaba tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

kralinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kralinoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ismek kursları bedava birsey ögrenmeye gelince temel ögrenirsin daha fazlasını onlarda bilmiyo

ayrıca ARED denilen açık hava reklmacıları dernegide ab destekli kursları vardı bahsetiklerim ücretsizdir saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
destina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destina

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2009 #3
peki ne tür eğitimler verıyo burası

yani ared dediğin yer
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2009 #4
Hiç kimse kusura bakmasın ama grafik tasarım kursları para tuzağından başka birşey değil.Bence sen biraz kendini sık ve üniversiteye girmeye çalış..Yok ben kesin kursa gitcem dersen buyur git ama kursun sonunda nolcağını söyliim ben sana..photoshop,illustrator vs..vs.. programlarda bi kaç araç çubuğu kullanmayı öğreneceksin sadece ve içinde bulunduğumuz bu kriz günlerinde işsiz güçsüz dolaşmaya devam edeceksin(kursa verdiğin bi ton parada yanına kâr kalıcak)...Eğer bu söylediklerim seni ikna etmediyse biraz gözlerini aç ve etrafına bak.yaşları 17-25 aralığında olan gençler staj yeri aramakdan bitap düştüler ve kimse bizi işe almıyo diye isyan ediyolar.Kusura bakmayın ama bende ajans sahibi olsam 2 aylık kursa gidip sorasında ben grafikerim diyen (nasıl grafiker olduğunuda Allah bilir...) adamı işe almam, güvenemem....(Tüm grafik tasarım kursu sahiplerinden , evini ordan geçindirenlerden özür dilerim ama gerçekler bunlar)

Dip Not: Bu arada bunuda söylemeden geçmiyim...gittiğin grafik tasarım kursu ne kadar iyi olursa olsun sadece sana belli başlı programları öğretebilir.Tasarım tamamen kafada oluşan birşeydir ve bu sadece sana bağlıdır

Söyleyeceklerim bu kadar sayın moderatörGrafik Tasarım Kursları
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(33)

Grafiker / İzmir

Alt 03-02-2009 #5
Hiç kimse kusura bakmasın ama grafik tasarım kursları para tuzağından başka birşey değil.Bence sen biraz kendini sık ve üniversiteye girmeye çalış..Yok ben kesin kursa gitcem dersen buyur git ama kursun sonunda nolcağını söyliim ben sana..photoshop,illustrator vs..vs.. programlarda bi kaç araç çubuğu kullanmayı öğreneceksin sadece ve içinde bulunduğumuz bu kriz günlerinde işsiz güçsüz dolaşmaya devam edeceksin(kursa verdiğin bi ton parada yanına kâr kalıcak)...Eğer bu söylediklerim seni ikna etmediyse biraz gözlerini aç ve etrafına bak.yaşları 17-25 aralığında olan gençler staj yeri aramakdan bitap düştüler ve kimse bizi işe almıyo diye isyan ediyolar.Kusura bakmayın ama bende ajans sahibi olsam 2 aylık kursa gidip sorasında ben grafikerim diyen (nasıl grafiker olduğunuda Allah bilir...) adamı işe almam, güvenemem....(Tüm grafik tasarım kursu sahiplerinden , evini ordan geçindirenlerden özür dilerim ama gerçekler bunlar)

Dip Not: Bu arada bunuda söylemeden geçmiyim...gittiğin grafik tasarım kursu ne kadar iyi olursa olsun sadece sana belli başlı programları öğretebilir.Tasarım tamamen kafada oluşan birşeydir ve bu sadece sana bağlıdır

Böyle bir tartışmanın içinde bulunmam nbe kadar doğru olur bilemedim? Ancak kısaca söylenecek bir kaç şey..

1.) Yeteneğin ve Allah vergisi sesin yoksa ömür boyu şan dersi al şarkı söyleyemezsin..

2.) Türkiye'nin bir çok kentinde bu işi hakkıyla yapan yerler bir elin parmaklarının sayısını geçmiyor ama yinede bu 5-6 önemli eğitim merkezlerini ve eğitimcileri görmezden gelemeyiz.

3.) Kişisel fikrimdir, önce dene kurcala kağııta çiz pc de çiz baktın var bi cevher baktın olumlu yorumlar alıyorsun ozman "Eğitim Şart"
Bu mesajdan alıntı yap
««cerven»» isimli Üye şimdilik offline konumundadır

««cerven»»

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-02-2009 #6

söylediklerinize katılıyorum çünkü bende o dediğiniz stajerlerden sayılırım.. kurslar çok gereksizdir ve öğrettikleri sadece araç çubukları ve menüler.. o yüzden tasarımcı olmak için biraz yetenek , tecrube ve çok çalışmak gerekiyor.. programlar hayal gücümüzü somutlaştırmaya yarayan birer basit araçtan başka bir şey değil,o yüzden kursa gidip program öğreniceğimize tecrube kazanıp hayal gücümüzü artırmak tasarımcı olmak için daha önemli diye düşünüyorum.. mesela ben küçüklüğümden beri bir çok grafik programını kullanıp kendi kendime öğrendim.. photoshop u da profesyonal sayılacak kadar iyi biliyorum fakat okulda hoca ödev verdiğinde aklıma yapıcak hiç bir şey gelmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
incedetay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

incedetay

Grafiker / Muğla

Alt 04-02-2009 #7
tamam hayal gücümüz var iyide bunu somutlaştırmak için bir programa ihtiyacımız var.program bilmiyorsak akşama kadar hayal edelim yani sonuçta bunu öğrenmemiz gerekir.bir kursa gitmekte son derece işimizi görebilir. bunun üniversitesini okumayı çok saçma buluyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-02-2009 #8
tamam hayal gücümüz var iyide bunu somutlaştırmak için bir programa ihtiyacımız var.program bilmiyorsak akşama kadar hayal edelim yani sonuçta bunu öğrenmemiz gerekir.bir kursa gitmekte son derece işimizi görebilir. bunun üniversitesini okumayı çok saçma buluyorum.
Program basit. Sonuçta buraya tıkla şurayı aç...

Ya hayal etmeyi bilmeseydiniz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
««cerven»» isimli Üye şimdilik offline konumundadır

««cerven»»

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 04-02-2009 #9
arkadaşım senin öğrenmek için kursa gideceğin programları ben 1-2 ayda kendi merakım ve araştırmamla birlikte bu siteden öğrendim.. ve biliyorum ki bir çok kişide benim gibi.. biz sadece sizin paranız cebinizde kalsın aynı şeyleri kursa gitmedende öğrenebilirsiniz demeye çalışıyoruz.. herhalde siz paranızı kendiniz basıyorsunuz ki bu kadar ısrar ediyorsunuz para verip kursa gitmekte..
Volkan Tekin abi doğru söylüyor mesela ben öğrendim bu basit programları ama hayal gücüm güzel şeyler yapmaya yetmiyor şimdilik.. o yüzden programı öğrenmek için kursla bursla uğraşıcanız zamanı örnekler inceleyip hayal gücüzü geliştirmeye ayırın
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-02-2009 #10
arkadaşım senin öğrenmek için kursa gideceğin programları ben 1-2 ayda kendi merakım ve araştırmamla birlikte bu siteden öğrendim.. ve biliyorum ki bir çok kişide benim gibi.. biz sadece sizin paranız cebinizde kalsın aynı şeyleri kursa gitmedende öğrenebilirsiniz demeye çalışıyoruz.. herhalde siz paranızı kendiniz basıyorsunuz ki bu kadar ısrar ediyorsunuz para verip kursa gitmekte..
Volkan Tekin abi doğru söylüyor mesela ben öğrendim bu basit programları ama hayal gücüm güzel şeyler yapmaya yetmiyor şimdilik.. o yüzden programı öğrenmek için kursla bursla uğraşıcanız zamanı örnekler inceleyip hayal gücüzü geliştirmeye ayırın
Benim demek istediğim eğitimin gerekli olduğudur. Yoksa ülkedeki tasarım kurslarının ne kadar doğru hizmet verdiği koca bir muammadır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam

Tags
grafik, kurslari, tasarim