Grafik Tasarım Lisans Mezunları yardımcı olabilir mi?

Anketler - Grafik Tasarım Lisans Mezunları yardımcı olabilir mi? Sponsorlu Bağlantılar Yardım edin anketimiz için lütfen rica ediyorum.. Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Güzel sanatlar lisans bölümünden mezun kişiler ile ilgili proje çalışması yapmaktayız. Benim görevim Grafik ...

zaferbsrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaferbsrn

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 29-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardım edin anketimiz için lütfen rica ediyorum..
Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Güzel sanatlar lisans bölümünden mezun kişiler ile ilgili proje çalışması yapmaktayız. Benim görevim Grafik Tasarım Lisans bölümünden mezun olmuş kişilerin bizim mesleğimiz hakkında ne bildiğini ortaya koymaktır. Bunun için size göndereceğim linkteki anketi doldurmanızı rica ediyorum. Bu çalışmaya yardımcı olup duyarlı davranırsanız çok memnun olurum.
Anket uygulanacak kişilerde aranan özellikler; Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunu olmak ve bir işletmede çalışır olmak.
Not: Çevrenizde grafik tasarım mezunu olan kişilere de gönderebilir misiniz ? Teşekkür Ederim. Kolay Gelsin.

https://docs.google.com/forms/d/1014...ewform?c=0&w=1
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları