Grafik tasarim lisans mezunu olan yok mu yardim edin anket için

Grafik Sözlük - Grafik tasarim lisans mezunu olan yok mu yardim edin anket için Sponsorlu Bağlantılar Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Endüstri Mühendislerinin çalışma hayatında diğer meslek gruplarıyla olan ilişkilerini bir anket çalışması yaparak ortaya koymak ve bu konu hakkında proje çalışması ...

zaferbsrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaferbsrn

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 27-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Endüstri Mühendislerinin çalışma hayatında diğer meslek gruplarıyla olan ilişkilerini bir anket çalışması yaparak ortaya koymak ve bu konu hakkında proje çalışması yapmaktayız. Grafik Tasarım Lisans bölümünden mezun olmuş kişilerin bizim mesleğimiz hakkında ne bildiğini ortaya koymaktadır.
Anket uygulanacak kişilerde aranan özellikler; Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Lisans mezunu olmak ve bir işletmede çalışır olmak.
Excel dosyasını indirip anketi doldurup mail ile geri gönderirseniz sevinirim.
Kolay gelsin
https://yadi.sk/i/9aBQK3d7khM7h
Bu dosyayi indirip doldurup tekrardan mail atabilirsiniz
Mail: burhanzaferbasaran @ gmail.com
veya
Google anket uzerinden dodurabilirsiniz
https://docs.google.com/forms/d/1014...ewform?c=0&w=1
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zaferbsrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaferbsrn

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 28-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik tasarim lisans mezunu kimse yokmu forumda anketi doldurmaya yardimci olunn lutfenn
Bu mesajdan alıntı yap