Grafik tasarım mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih?

Kantin - Grafik tasarım mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih? ...

öLüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

öLüm

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım mezunuyum bu yıl Öss ye girdim ve tercih yapamam gerekiyor.22 tane üniversite yazılması gerekiyor falan diyorlar.Benim çizim yeteneğim yok o yüzden yetenek sınavına girmicem sadce matbaa öğretmenliğini tercih edicem oda sadce marmara ve gazide var yazabileceğim başka nereyi yazabilirim yardım edrseniz çok sevinirimGrafik tasarım  mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 05-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu sizin hayatınız. Yanlış yönlendirmeler ve yanlış tercihler tüm yaşam hayatınızı olumsuz yönde etkileyecektir.
Ne okumak istiyorsanız ve ne yapmak istiyorsanız karar sizindir.
Sadece doldurulması gereken bir zorunluluk için yanlış tercihlerde bulunmayınız.
İyi şanslar.
Bu mesajdan alıntı yap
öLüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

öLüm

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-07-2009 #3
sağolun ama bölümüm dışınada çıkmak istemiyorum napcamı bilmiyorumGrafik tasarım  mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih?
Bu mesajdan alıntı yap
Grafi_qirll... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi_qirll...

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2009 #4
Arkadaşlar ben mimar sinan üniversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik&tasarım bölümünü istiyorum.Fakat hiçbiryerde bu konu ile ilgili ne taban nede tavan puan bulabildim.Bulursanız yazarmısınız?... Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
doanjhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doanjhan

Grafiker / İzmir

Alt 13-08-2009 #5
Arkadaşlar ben mimar sinan üniversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik&tasarım bölümünü istiyorum.Fakat hiçbiryerde bu konu ile ilgili ne taban nede tavan puan bulabildim.Bulursanız yazarmısınız?... Şimdiden teşekkürler...
grafi girll ... mimar sinanın yetenek sınavları için yeterlilik puanı össden alınacak baraj puanıdır. eğer bu puanı alabilirsen yetenek sınavlarına girme hakkı kazanırsın.
Bu mesajdan alıntı yap

Grafi_qirll...

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #6
Çok teşekkür ederim...barajı geçeceğime inanıyorum inş.yetenek sınavında yeteneğimin yanında şansım da yanımda olur..Grafik tasarım  mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih?
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2009 #7
Çok teşekkür ederim...barajı geçeceğime inanıyorum inş.yetenek sınavında yeteneğimin yanında şansım da yanımda olur..Grafik tasarım  mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih?
Sonuçlar zaten açıklanmadı mı?
Hatta tercihlerde açıklandı? :anlamadim:
EE yani geçtiniz mi barajı geçmediinz mi?
Bu mesajdan alıntı yap

Grafi_qirll...

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2009 #8
Ben seneye gireceğim, sınava hazırlanmak için sormuştum umarım kazanırım çünkü çook istiyorumGrafik tasarım  mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih? ilginiz için teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-08-2009 #9
Ben seneye gireceğim, sınava hazırlanmak için sormuştum umarım kazanırım çünkü çook istiyorumGrafik tasarım  mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih? ilginiz için teşekkür ederim...

Tamam ozaman anlaştık :wink:
Umarım herşey gönlünüzce olur
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

Grafi_qirll...

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2009 #10
çok teşekkür ederimGrafik tasarım  mezunuyum bu yıl Öss ye girdim... Tercih? yardımlarınız için... umarım kazanırım çünkü ben bu okulu çok istiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları