Grafik Tasarım mı Görsel İletişim mi? ACİLL YARDIM LÜTFEN

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Grafik Tasarım mı Görsel İletişim mi? ACİLL YARDIM LÜTFEN ...

tury isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tury

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Dosya23

Alt 02-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhabe ben hem gazi görsel iletişim hemde hacettepe grafik bölümlerini kazandım sizce hangisini tercih etmeliyim hangisinin iş olanağı daha fazla lütfen yardım edin yarın kayıtlar başlıcak ???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist1

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir Marmara grafik öğrencisi olarak kesinlikle ve kesinlikle grafik tasarım diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 02-09-2013 #3
Sadece grafik tasarımına meraklıysan bu alanda kendini geliştirmek istiyorsan grafik tasarım bölümü görsel iletişimde habercilik multimedya tasarım web, grafik kamera fotoğrafçılık gibi bir çok ders var ama bir alana odaklanmak gerek yanında da bu dersleri alacaksın zorunlu olanları ama tavsiyem grafik tasarım daha iyi bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 03-09-2013 #4
İlerleyen zamanda domates satmanın daha mantıklı olacağı bir sektöre adım atmışsınız, tebrikler.

Herşeyden öte o veya bu sebeplerinden dolayı dolayı değil, sevdiğinizi düşündüğünüz, bir tık daha artısı olduğunu hissettiğiniz bölüme geçmeniz dileklerim ile..
Bu mesajdan alıntı yap