Grafik Tasarım mı ? Görsel iletişim tasarımı mı ?

Graficafe - Grafik Tasarım mı ? Görsel iletişim tasarımı mı ? ...

yigitkerem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitkerem

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar sayın meslek erbabı abilerim ablalarım kardeşlerim çok uzun zamandır aklımı kurcalayan bir soru var ve bu soru dahilinde de fikirlerinize ihtiyacım var. Sorumu şöyle özetleyeyim ; Efendim ben bu sene özel bir vakıf üniversitesinin ön lisans Grafik Tasarım bölümünü güzel bir ortalama ile bitirdim
Şimdilerde ise DGS ile Lisansa tamamlamak istiyorum. Mezun olduğum bölümden geçiş yapabileceğim bölümler arasında dikkatimi çeken iki bölüm var ve bu iki bölüm arasında kalmış durumdayım. Hangisini seçsem bilemedim

1- Grafik Tasarım 2- Görsel iletişim Tasarımı ? sizce hangi bölümü seçmeliyim? kısa çaplı bir beyin fırtınasına çok ihtiyacım var şimdiden çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designerfd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerfd

Grafiker / Ankara

Alt 28-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
madem güzel bir ortalama ile bitirdin madem yeteneklisin beceriklisin ben sınava girme derim zaman kaybetmeden iş hayatına atılmalı, mesleğinde kendini geliştirmelisin. ben dgs sınavına hazırlanırken önüme bi kapı açılmıştı sınava çalışmayı ve kursu bırakmıştım ve şimdi iyiki bırakmışım diyorum
Bu mesajdan alıntı yap