Grafik Tasarım öğrencisi

Temel Tasarım İlkeleri - Grafik Tasarım öğrencisi Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar ben basım ve yayın bölümünden dgs ile grafik tasarım bölümüne geçtim bu sene başlicam ancak eski bölüm hocalarım yaratma konusunda farklı görme belkide yaratıcı olma konusunda biraz ...

Grafik Tasarım öğrencisi
Gnbym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gnbym

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Grafik Tasarım öğrencisi

Alt 12-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ben basım ve yayın bölümünden dgs ile grafik tasarım bölümüne geçtim bu sene başlicam ancak eski bölüm hocalarım yaratma konusunda farklı görme belkide yaratıcı olma konusunda biraz eksik olduğumu söylediler.
Sizce bu konuda neler yapabilirim kendimi nasıl geliştirebilirim? 1, 2 ve 3. Sınıfın aynı anda derslerini alcam için zaten bi korku ve tedirginlik var birde hocalarımın uyarısı beni iyice tedirgin etti ve korkmama neden oldu lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

J.Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

J.Maharaja

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fantastik kitaplar okumalısın hayal gücünü geliştirmek için ve çok fazla tasarım incelemelisin. En çok neyi tasarlamak istediğine karar ver, bir yoldan git ve o yolda en iyi ol. Mesela dergi tasarımcısı ile logo tasarımcısı bir değildir, ikisini de yapmaya kalkarsan başarı oranın düşebilir, bir yol seç, en iyisi ol. (:
Bu mesajdan alıntı yap