Grafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Kantin - Grafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum ...

haykiiscomeback isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haykiiscomeback

Fotoğrafçı / Çorum

Alt 15-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Öncelikle bu konuda birascık amatörüm fasla bilgim yok bastan söleyim:rolleyes: 11.sınıf öğrencisiyim grafik tasarım okumak istiyorum zaten babam fotoğrafçı olduğu için küçüklüğümden beri Pc basında Başta Photoshop olmak üzere diğer Grafik & Video Programları ile içi içeyim Güzel sanatlar lisesine gitmiyorum ancak giden öğrencilerin %75 inden daha başarılı olduğum kesin çizim konusunda felan merakınıs olmasın fakat hangi Üniversitede hangi bölümü okumam gerektiği hakkında fazla bilgim yok :sweating:tam bir dönüm noktasındayım bana birascık yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşklerGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum
Ayrıca iş imkanları felan nasıl acaba ilerde kolay iş bulmam için nelere sahip olmam gerekiyor birasda bunlardan bahsederseniz sevinirim şimdiden tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

haykiiscomeback

Fotoğrafçı / Çorum

Alt 22-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cevap yazacak birisi yok mu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
sR-graphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sR-graphic(30)

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 23-12-2008 #3
hımm hayki bende grafik tasarım okuyorum eskişehir anadolu üniversitesinde ve güzel sanatlar lisesi mezunuyum öncelikli yapıcağın burda yakınmadanGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum netten üniversiteleri gezmek ve güzel sanatlar fakültesi yada öğretmenlikte düşünürsen güzel sanatlar eğitim fakültesi olan üniversiteleri araştırmak hemen hemen biçok şehirde var! sonra yetenek sınavlarına hazırlanmak,(bi resim kursuna başlamakla adım atmaısın onlar seni sistemine göre çalıştırıcaklardır) sınav için aşamalar sitelerinde belirtilir zaten okuyunca görüceksin sonra bu ünv teleri takip edip tek tek çakışmayan ve istediğin yerlere kayıt olucaksın belirttikleri tarihte öss den sonra açıklıyolar tarihlerini ve sınavlarına girip özgüveninle çizeceksin sonra sonuçlar açıklanıcakGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum zaten gittiğin resim kursu sana birçok veriyide vericektir sınav bilgisi yeri tarihi! ve grafik tasarım diye direk girmek istiyorsan güzel sanatlar fakültesine gidiceksin!eğitim fakültelerinde bölüm seçimi 2. sınıfta başlar! baraj güzel sanatlar lisesi için 165,düz veya diğer liseler içinde 185 olarak taban puanları belirlenmiş durumda! yani 185 i geçtiğin takdirde heryerde sınava giriş hakkı kazanıyosun ama nekadar yüksek alırsan karçünkü öncelik güzel sanatlar çıkışlılarındır!kolay gelsin şimdiden yardımcı olabildiysem ne mutluGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

sR-graphic(30)

Alt 23-12-2008 #4
iş imkanı sormuşsun iyi bir tasarımcı olduğun ve kendini gösterebildiğin sürece anahtarlar elindedir unutma sevdiğin ve zevk aldığın için hayallerinin adamı olabildiğin için bu işi yaparsın zaten burdaki birçok insan gibiGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum tek yapıcağın çok ve keyifle çalışmak!birçok zorluğu ve sınıtıyıda barındıran bir meslek her meslekte olduğu gibi ama en güzeli hayallerini fikirlerini üretmek daha mutlu bi olay yok bence ve sınırsız özgürsün çünkü üreticisin!!
Bu mesajdan alıntı yap

haykiiscomeback

Fotoğrafçı / Çorum

Alt 04-01-2009 #5
çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için birascık araştırdım mimar sinan üni.ni düşünüyorum:angel:
Bu mesajdan alıntı yap

sR-graphic(30)

Alt 04-01-2009 #6
hadi bakalım hayırlısı başarılar dilerim hiç önemli diilGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
deniz_nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz_nur

Grafiker / Sivas

Alt 07-01-2009 #7
bende 11. sınıfdayım ve grafik tasarım öğrencisiyim ve bölümüme bayılıyorum seçmeni tavsiye ederimGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı BilmiyorumGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı BilmiyorumGrafik Tasarım Okumak İstyrm ama Ne Yapacağımı Bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-01-2009 #8
Yaa bişey sormak istiyorum.Yetenek sınavı şart mı? Yani yüksek de olsa bi puan yapıp yetenek sınavına girmeden girilemiyo mu GrafikTasarım bölümüne?
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2009 #9
Yaa bişey sormak istiyorum.Yetenek sınavı şart mı? Yani yüksek de olsa bi puan yapıp yetenek sınavına girmeden girilemiyo mu GrafikTasarım bölümüne?
Hayır! Keşke sınavı hiç karıştırmadan yetenekli insanları seçseler daha bi uygun olur bence ama aldığın puanda o derece önemli...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-01-2009 #10
Bi bakıma haklısınız ama şöyle bişey var benim çizimim çok da iyi değil yani benden daha iyi çizenler olduğuna eminim. Ama dijital olarak tasarımım iyi yani Photoshop'ta falan o yüzden sordum. Çok istiyorum girmek fakat böyle bi problemim olduğu için giremicem galiba ya da çok üstüne düşüp çizimimi geliştirmem lazım... :/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ama, bilmiyorum, grafik, istyrm, okumak, tasarim, yapacagimi