Grafik tasarım okuyan öğrenciler hangi açık öğretim önlisans programını seçmeli ?

İllüstrasyon Çalışmaları - Grafik tasarım okuyan öğrenciler hangi açık öğretim önlisans programını seçmeli ? Sponsorlu Bağlantılar Halkla ilişkiler ve Reklamcılık Reklamcılık Halkla İlişkiler ve Tanıtım Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Radyo ve Televizyon Programcılığı v.b...

Grafik tasarım okuyan öğrenciler hangi açık öğretim önlisans programını seçmeli ?
Zgrhyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zgrhyl

Öğrenci (Grafik) / Trabzon

Alt 12-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Halkla ilişkiler ve Reklamcılık
Reklamcılık
Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
Radyo ve Televizyon Programcılığı v.b
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Zgrhyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zgrhyl

Öğrenci (Grafik) / Trabzon

Alt 12-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardeşim bir iki cevap atın ya çok kararsız kaldım Grafik tasarım okuyan öğrenciler hangi açık öğretim önlisans programını seçmeli ? Reklamcılık Alanında İlerlemek istiyorum ama ünvanım ne olur Grafik tasarıma katkısı bulunur mu ? Halkla ilişkiler ve Reklamcılık mı yoksa Reklamcılık mı ? Arasında ki farklar ne bilen var mı ? Grafik tasarım okuyan öğrenciler hangi açık öğretim önlisans programını seçmeli ?
Bu mesajdan alıntı yap