Grafik tasarım, resim ve duvar ressamlığı işleri - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Grafik tasarım, resim ve duvar ressamlığı işleri - Türkiye Geneli ...

ozancam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozancam

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım, resim ve duvar ressamlığı işleri

Program/Seviye:

Kullandığım programlar:
Adobe Photoshop: ileri düzey
Adobe Illustrator: iyi
Corel Draw: iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba, ismim Ozan Çam. Yıldız Teknik Üniversitesinde mühendislik öğrencisiyim fakat uzun süredir grafik işleriyle uğraşıyorum ve bir çok farklı kulüp ya da firmayla bu işi yaptım. Resimle de yakından ilgiliyim.

Grafik tabletim var ve vektörel çizimle yakından ilgiliyim. Bunların yanı sıra ürün fotoğrafçılığı yapabilecek kişilerle de çalışıyorum. O konuda da muhakkak yardımcı olabilirim.

Evden çalışacak şekilde haftaiçleri cuma hariç her gün günde 5 saat, haftasonları full günümü bu işle geçirebilecek kadar vaktim var.

Grafikle ilgili portfolyöm;
ozancam.tumblr.com/

Resim ve fotoğrafla ilgili portfolyöm;
ozancam.deviantart.com/gallery/

Teşekkürler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik tasarım, resim ve duvar ressamlığı işleri - Türkiye GeneliGrafik tasarım, resim ve duvar ressamlığı işleri - Türkiye GeneliGrafik tasarım, resim ve duvar ressamlığı işleri - Türkiye GeneliGrafik tasarım, resim ve duvar ressamlığı işleri - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Birsu21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Birsu21

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-03-2014 #3
merhaba bende photoşhop öğrenmeyi istiyen biriyim nasıl yapabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
ozancam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozancam

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-03-2014 #4