Grafik tasarım Sertifikası Almak İstiyorum.

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Grafik tasarım Sertifikası Almak İstiyorum. ...

ozy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozy

Grafiker / Rize

Dosya17

Alt 30-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

11 yıldır grafiker olarak çalışıyorum bildiğim programlar;
indesign, photoshop, corel draw ve freehand
bu pgr. bildiğime dair sertifika istiyorlar. Sertifika programı maalesef yaşadığım şehir olan Rize'de yok. Alabileceğim meb. onaylı biyer var mı bildiğiniz? Yardımcı olursanız çok sevnirim.
ACİL...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pislick34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pislick34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş sen istanbula gel ismek kurslarından ücretsiz alabilrisn photoshop illustrator ve flash bilemn lazım ama :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-01-2010 #3
belediyenn kursları yokmu ordan alabilirisn
Bu mesajdan alıntı yap
iyibiriyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyibiriyim

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-03-2012 #4
Alelade sertifikalar pek inandırıcı gelmiyor iş verenlere microsoftla çalışan yerlerden almalısınız.
bana sorarsanız bilişim eğitim merkezini öneririm. MEB onaylı sertifikalar veren bir kurum ayrıca.
Bu mesajdan alıntı yap
bukalemunreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bukalemunreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 17-03-2012 #5
WALLA ODA GUZEL nıce gercek grafıkerler var o dedıgınden olmayan Grafik tasarım Sertifikası Almak İstiyorum. senin işinemi bakıyorlar yoksa dedıgın şeyemi nasıl mantık nu ???
allah yardımcın olsun ne dıım ... siz bılmessınız belkı ayıp olacak ama bu memlekette ılk renklı baskıyı yapan ve yaptıran adamın adı bıle gecmes ken makalelerde.. ki onun bile yok ... ne diimm kolay gelsın ...
Bu mesajdan alıntı yap
coldnodia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coldnodia(33)

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 25-10-2012 #6
Bende edirneden istanbul'e gelme sorunundan dolayı elim kolum bağlı durumdaydım ancak mimtek sitesinde Online kurs imkanı olduğu yazılmış, ayrıntılı araştırmadım ama normal bir öğrenci nasıl dersliğe katılıyorsa aynı saatte bilgsayar başından mikrofon ve kamera ile işlenen dersi inceleyip katılım göstereibliyormuşuz, fiyat olarakta indirimlerden bahsediyorlar. Sertifika olarak MEB sertifikası veriliyor (tai meb sınavına girmek kursun haricinde)
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2012 #7
belediyeler iyidir, ben belediyeden aldım. Hem grafikerlik sertifikasının yanında webmaster da veriyorlar Grafik tasarım Sertifikası Almak İstiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
mntkszberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mntkszberk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-11-2012 #8
11 yıldır grafiker olarak çalışıyorum bildiğim programlar;
indesign, photoshop, corel draw ve freehand
bu pgr. bildiğime dair sertifika istiyorlar. Sertifika programı maalesef yaşadığım şehir olan Rize'de yok. Alabileceğim meb. onaylı biyer var mı bildiğiniz? Yardımcı olursanız çok sevnirim.
ACİL...

bu konularda eger sertifikalı bir egitim almak istiyorsan bilişim eğitim merkezini öneririm sana . sertifikalı egitim alınıyor . ayrıca donanım ve network düşünüyorsanız eger sistem360 eğitim programını öneririm . parca parca almaktansa egitimi paket halinde alın daha cok işinize yaradıgını göreceksiniz Grafik tasarım Sertifikası Almak İstiyorum.uke:
Bu mesajdan alıntı yap
erolcakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erolcakir

Eğitimci / İstanbul

Alt 22-11-2012 #9
MEB onayı olan bütün kurslardan alabilirsin. Ayrıca Microsoft sertifikasını almak, epey tuzluya patlar, tahmin edemeyeceğin rakamlarda.
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-12-2012 #10
Özel sektörde kim böyle bir sertifika isterki. Aklım almıyor bundan daha mantıksız şey var mı? Bu sertifikaların ne uygulamada ne teoride hiç bir geçerlilikleri yok (adobe vb büyük yazılım şirketlerinin verdiği bazı özel sertifikalar hariç) Bir adamın portfolyosuna bakarsın kesmiyorsa 2dk makina başında operatörlüğüne bakarsın olur biter. Çok saçma böyle şey isteyen yerlerden uzak durun benceGrafik tasarım Sertifikası Almak İstiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları