Grafik tasarım sınavları ile ilgili

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Grafik tasarım sınavları ile ilgili ...

kullanıc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kullanıc

Baskıcı / Bursa

Alt 22-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben grafik okumak istiyorum ama bazı sorularım var:

1- öss'de eşit ağırlık mı yoksa sözelmi?

2- 4 yıllık üniversitelerin hepsine mi yetenek sınavıyla alıyolar yoksa bazılarına yetenek bazılarına puanlamı?

3- 2 yıllık okuyunca ne olabiliyoruz 4 yıllık okuyunca ne oluyoruz?

4- öss bu sene değişiyo ilk sınavda mat1 vs. lise bir soruları cıkıyomus ama bu ikinci sınavda ne cıkıyo mat2 filan cıkıyomu?

sorular ins. anlaşılır olmuştur Grafik tasarım sınavları ile ilgiliyardımcı olursanız sevınırım herkese iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 22-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ஐ 4 yıllık Üniversitelerin grafik tasarım bölümü Özel Yetenek sınavı ile alıyor.
ஐ 2 yıllık ise EA-1 den alıyor.
ஐ 2 Yılık Üniversitelerin grafik tasarım bölümü ise; öss puanınıza göre alıyor. Fakat grafik bölüme öncelik tanınıyor. Boş kalan kontenjanlara farklı bölümde okuyan öğrenciler yerleştiriliyor. Eğitim sadece bir araçtır, siz deneyim-tecrübe ile onu amaca dönüştürsünüz. =)

Tabiki 4 yıllık daha iyi ama 2 yıllıktan 4 yıllığa geçme sanşınızda var.

Bu konu daha önce açılmıştı; arama yapmadan konu açmayın lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
kullanıc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kullanıc

Baskıcı / Bursa

Alt 22-07-2009 #3
benım merak ettım su 4 yıllıkta ilk sınavda mat bir gibi lise birde gördüm konulardan sınav olcam ama ikinci hazırandakı sınavda hangi sorular cıkacak mat2 fılan mı yanı ıkıncı sınavda ea mı sözelmi 4 yıllık ıcın
Bu mesajdan alıntı yap