Grafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın grafik ...

zehrakoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zehrakoc

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın grafik departmanı için stajyer grafikerler aramaktayız. Yakın ikamet edenler tercih sebebidir.
Ofisimiz Çekmeköy- Madenler dedir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy - İstanbulGrafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy - İstanbulGrafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy - İstanbulGrafik tasarım stajını yapacak takım arkadaşı arıyoruz | Çekmeköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

zehrakoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zehrakoc

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2015 #3
İlanımız aktif değildir.