Grafik Tasarım - Stajyer - Grafiker - Grafiker Yard.

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarım - Stajyer - Grafiker - Grafiker Yard. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Adobe Photoshop,İllustrator,İndizayn,Freehand,Corel Draw ve Quark Xpress programlarına hakimim iş aramaktayım....

radmania isimli Üye şimdilik offline konumundadır

radmania

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Adobe Photoshop,İllustrator,İndizayn,Freehand,Corel Draw ve Quark Xpress programlarına hakimim iş aramaktayım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafik Tasarım - Stajyer - Grafiker - Grafiker Yard. veya Grafik Tasarım - Stajyer - Grafiker - Grafiker Yard.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kaytan_ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaytan_ali

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2010 #3
beyoğlu'daki serigraf baskı atölyemize tam gün çalışmak üzere freehand ve photoshop

bilen tecrübeli grafiker aranmaktadır.Tel: 0212 245 31 53 - 0536 434 38 57
Bu mesajdan alıntı yap
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2010 #4
yerimiz bakırkoyde
a resımlı cv nızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alp Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alp Ajans

Matbaacı / Tekirdağ

Alt 04-12-2010 #5
Tekirdağ, Çerkezköy'de bulunan Reklam Ajansımıza grafikerler alınacaktır. Lojman Mevcuttur. Bünyemizde, Günlük Gazete, Reklam Ajansı, Matbaa, Radyo, Dijital Baskı bulunmaktadır.

ilgilenenler, adresine başvurabilirler.
Bu mesajdan alıntı yap