Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarım Stajyeri Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Çankaya Yıldız'daki firmamızda yetiştirilmek üzere grafik tasarım stajyeri aramaktayız. Çalışmayı seven, gelişmeye açık, ...

barisozer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisozer35

Grafiker / Ankara

Alt 12-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım Stajyeri

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Çankaya Yıldız'daki firmamızda yetiştirilmek üzere grafik tasarım stajyeri aramaktayız.
Çalışmayı seven, gelişmeye açık, kendine güvenen arkadaşlarımızın staj başvurularını
e-posta adresine özgeçmiş göndererek iletmelerini rica ederiz.

E-posta:

Telefon: 0505 696 91 22
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarım Stajyeri - AnkaraGrafik Tasarım Stajyeri - AnkaraGrafik Tasarım Stajyeri - AnkaraGrafik Tasarım Stajyeri - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
barisozer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisozer35

Grafiker / Ankara

Alt 23-06-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
crnnrks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crnnrks

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Staj Başvurusu

Alt 28-06-2016 #4
Merhaba, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı 4. sınıf öğrencisiyim okulumuzun bizden istediği 30 iş gününü kapsayan zorunlu stajımı yapmak için ajansınız da çalışmak istiyorum stajımda herhangi bir ücret talep etmiyor yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap