Grafik Tasarım

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarım ...

Grafik Tasarım
orhanbolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

Dosya18
Alt 30-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajans ve Matbaa Grafikeri

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
  • Photoshop (Çok iyi)
  • corel DRAW (Çok iyi)
  • After effect (Çok iyi)
  • 3d max (Çok iyi)
  • Eos Nakış (Çok iyi)

İş deneyimi ve içeriği:
Gazete sayfası hazırladım, Çarşı içi led panolar için animasyon mahiyetinde reklam çalışmalarım oldu, Matbaacılık deneyimim var en azından gestetner ustası ile anlaşabiliyorduk Grafik Tasarım, Özellikle iç mimarlar ile çalışmalarım oldu, Söve imalatı yapan bir kuruluşa free çalışmalar hazırlıyorum, Bina dış cephe mantolama işi için tasarımlar yaptım, Ayrıca İnsert, kartvizit ve irsaliye gibi işleri zaten yeni başladığımızda yapmaya başlamıştık.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:
İnternet üzerinde başkalarının yapmış olduğu işlerin linkini vermek bana göre değil düşüncesi ile benimle çalışmayı düşünen firma kendi konseptine uygun tasarım yapıp yapamayacağıma karar vermesi babında benden herhangi bir çalışma isteyebilir.

Kendimi kanıtlamak gibi bir vaziyet içinde değilim sadece çok iyi bildiğim işi yapıyorum

İşle ilgili açıklama:
Ben iş aramıyorum. Emek ve alınteri pazarlaması yapıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik Tasarım - Grafik Tasarım ya da Grafik Tasarım da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik Tasarım İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik Tasarım | Grafik Tasarım

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap