Grafik Tasarım üzerine Çizgi Film Animasyon okumak

Graficafe - Grafik Tasarım üzerine Çizgi Film Animasyon okumak ...

purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Ben grafik tasarım öğrencisiyim ve bu sene mezun olacağım. Grafiği gerçekten çok seviyorum ama grafikten önce hayalimde çizgi film animasyon bölümünü okumak vardı. Ama kısmet olmadı.

Şimdi grafik tasarımdan mezun olduktan sonra çizgi film animasyon bölümü okumayı düşünüyorum. tabi 4 senelik. acaba çok mu saçma olur? yoksa üniversitesi yerine kursa mı gitmem daha mantıklı mı olur?

bilgili birinin görüşlerine gerçekten çok ihtiyacım var. çevremde danışabileceğim kimse yok çünkü.. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler ^^
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Boşver, sigortalı bir işe gir çalış.. Şaka şaka.

Hayallerinin peşini bırakma, ne yaparsan yap sevdiğin işi yap, kendini okula bağlama, eğer bir işi gerçekten seviyorsan okuluna gitmeden de kendini geliştirebilirsin, sevdiğin işi yapmak senin için çok daha iyi olur, işinden zevk alırsın, hani derler ya sevdiği işte çalışan kişiler aslında hiç çalışmazlar, çünkü sevdiği işi yapıyor zaten. (:
Bu mesajdan alıntı yap
gurhansukuroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurhansukuroglu

Grafiker / Ankara

Alt 28-12-2013 #3
Kadir arkadışımın dediğine tamamen katılıyorum kurs da alabilirsin bölümünüde okuya bilirsin ingilizcen var ise internetden online da bir şeyler öğrenebilirsin yeterki istekli ve azimli ol ve çizgi film alanında çalışmayı düşündüğünde bilgilerini tartıp haberleşelim. Çünkü gerçekten işini seven uzmanlar aranıyor.
Tasarım, Animasyon, Yazılım Uzmanı Gürhan Şüküroğlu Web Sitesi Ana Sayfası adresinden bilgi edine bilir bana ulaşabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2013 #4
Boşver, sigortalı bir işe gir çalış.. Şaka şaka.

Hayallerinin peşini bırakma, ne yaparsan yap sevdiğin işi yap, kendini okula bağlama, eğer bir işi gerçekten seviyorsan okuluna gitmeden de kendini geliştirebilirsin, sevdiğin işi yapmak senin için çok daha iyi olur, işinden zevk alırsın, hani derler ya sevdiği işte çalışan kişiler aslında hiç çalışmazlar, çünkü sevdiği işi yapıyor zaten. (:
merhaba. öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. okula gitmeden evet kendimi geliştirebileceğim yönler var. kursa da gidebilirim, net üzerinden de çalışabilirim ama o şekilde öğrendiğim şeyler hep program bilgisi olacak. üniversitede çizgi film - animasyon derslerine baktım. karakter oluşturma, oyun grafiği tasarımı vb. gibi bir çok ders var. onlardan dolayı çok ikileme düştüm.. çünkü sadece operatör gibi olmaktan korkuyorum. Grafik Tasarım üzerine Çizgi Film Animasyon okumak

Kadir arkadışımın dediğine tamamen katılıyorum kurs da alabilirsin bölümünüde okuya bilirsin ingilizcen var ise internetden online da bir şeyler öğrenebilirsin yeterki istekli ve azimli ol ve çizgi film alanında çalışmayı düşündüğünde bilgilerini tartıp haberleşelim. Çünkü gerçekten işini seven uzmanlar aranıyor.
Tasarım, Animasyon, Yazılım Uzmanı Gürhan Şüküroğlu Web Sitesi Ana Sayfası adresinden bilgi edine bilir bana ulaşabilirsin.
merhaba. yorumunuz için teşekkür ederim. azimliyim tabi gidip okurum da işte zaten grafik tasarım eğitimi de aldığım için acaba kurs olarak mı yönelmeliyim çizgi film animasyona yoksa eğitimini mi almalıyım ona karar veremedim. çünkü artık çalışma hayatına da atılmak istiyorum okuya okuya da ömür bitecek Grafik Tasarım üzerine Çizgi Film Animasyon okumak
bu arada web sitesini inceledim teşekkürler. çizgi film alanında çalışmayı grafik bölümünü seçmeden önce de istiyordum, hala da istiyorum tabi ama şuan o konuda hiçbir bilgim yok maalesef.
Bu mesajdan alıntı yap