Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir ...

Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir
yamangokhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yamangokhan(35)

Karikatürist / İzmir

Alt 25-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum-İZMİR

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: Çanakkale 18 Mart Üniversitesi-Coğrafya

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Özel bir kursta Photo Shop,Illustrator,Corel ve InDesign kursu aldım.Bu programları kullanabiliyorum.Askerlik problemim yok.Yaklaşık 10 yıldır karikatür ile uğraşıyorum,yaratıcılık ve çizim yönünden hiç bir sorunum yok.İlgilenirseniz memnun olurum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir - Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir ya da Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir | Grafik tasarım üzerine kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..