Grafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Grafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Açıköğretim Lise okumaktayım Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: ...

Grafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbul
kalatita isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalatita

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Açıköğretim Lise okumaktayım

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba
Ben Erkan 33 yaşındayım
(Photoshop,Illustrator,InDesign) programlarının eğitimini almaktayım ve tecrübesizim ve en iyi öğrenme yerinin bir işyeri olabileceğini düşündüğüm için kendime bir staj yeri aramaktayım
(Beykoz/Kadıköy/Taksim) civarlarında kurs nedeniyle hafta içi 5 gün çalışabilirim.

E-posta:

Telefon: 0534 350 91 50 - 0216 413 90 15
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbulGrafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbulGrafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbulGrafik Tasarım üzerine kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için staj yeri arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kalatita isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalatita

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya16

Grafik Tasarım için staj yeri arıyorum

Alt 15-12-2013 #3
Merhaba

(cs6) Photoshop,
(cs6) lllustrator,
(cs6) InDesign Programlarını kullanmaktayım, İş tecrübem yoktur