Grafık tasarım uzmanı | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafık tasarım uzmanı | Avrupa Yakası - İstanbul ...

deniztlgdeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniztlgdeniz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafık tasarım uzmanı | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop - Çok iyi
Adobe Illustrator - Çok iyi
Adobe Indesign - Çok iyi
Adobe Lightroom - Çok iyi
Impact - Çok iyi
Cinema 4d - Çok iyi

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herkese merhaba , sektördeki toplam tecrübem 6 yıl.Grafik çalışmalarımın yanında ürün ve model fotoğrafçılığındada yaptığım kurumsal işler bulunmakta. Mail yolu ile portfolio gönderebilirim.

**Sadece kurumsal ve kurumsallaşma yolunda olan firmalar tercih sebebimdir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafık tasarım uzmanı | Avrupa Yakası - İstanbulGrafık tasarım uzmanı | Avrupa Yakası - İstanbulGrafık tasarım uzmanı | Avrupa Yakası - İstanbulGrafık tasarım uzmanı | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
deniztlgdeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniztlgdeniz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2015 #3
İlan Günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
ClickCODA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ClickCODA

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker Arıyorum

Alt 14-07-2015 #4
İşlettiğimiz ve hizmet verdiğimiz internet haber sitelerinin manşet kapaklarını hazırlayacak, photoshop a hakim grafiker arıyorum.

Ofisimiz ulaşım açısından oldukça rahat Mecidiyeköy meydanda Büyükdere caddesindedir. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 – 18:00’dir.

Başvuru için 0212.2312530 numaralı ofis numarasını yada mail adresini kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ClickCODA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ClickCODA

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker Arıyorum

Alt 14-07-2015 #5
İşlettiğimiz ve hizmet verdiğimiz internet haber sitelerinin manşet kapaklarını hazırlayacak, photoshop a hakim grafiker arıyorum.

Ofisimiz ulaşım açısından oldukça rahat Mecidiyeköy meydanda Büyükdere caddesindedir. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 – 18:00’dir.

Başvuru için 0212.2312530 numaralı ofis numarasını yada mail adresini kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap