Grafik Tasarım Uzmanı - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarım Uzmanı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarım Uzmanı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop ***** Illustrator ****- CorelDraw ***** InDesign ***-- Cinema4D ****- 3dsMax **---- AfterEffect ***-- Dreamviewer ***-- MSOffice ...

screwshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım Uzmanı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop *****
Illustrator ****-
CorelDraw *****
InDesign ***--
Cinema4D ****-
3dsMax **----
AfterEffect ***--
Dreamviewer ***--
MSOffice *****
OsX *****
Windows *****

İş deneyimi ve içeriği: Bu zamana kadar Grafik Tasarım Uzmanı olarak toplam 7-8 senelik tecrübem vardır. bu süreç içerisinde fotoğrafçılık, Açık Hava Reklamcılığı sektörlerinde çalıştım. Bunların yanı sıra freelancer olarak matbaa, web ve diğer grafik tasarım işlerini yaptım.

Görev aldığım şirketlerde; şirketin yapısını daha kurumsal hale getirmek için İş takip Sistemleri, kurumsal evrakları gibi bir çok alanında görevler aldım ve başarılı bir şekilde uyguladım. Her zaman şirket içerisinde yön veren çözüm üreten ve tecrübelerimi tamamen arkadaşlarımla paylaşan biri olmuşumdur.

Bu süre zarfında bir kaç Sanatçı ile direkt veya en direkt çalışma imkanın oldu. Albüm kapakları, web siteleri gibi alanlarda işler yaptım.

Logo, Kurumsal Kimlik, albüm tasarımları, Katalog, Açıkhava Reklamcılığı Outdoor ve Indoor çalışmalar, Tabela, Matbuu evraklar, Baskı sistemleri gibi konularda tecrübe ve bilgi sahibiyimdir.

Kurumsal yapısı oturmuş veya oturtmak isteyen Reklam Ajans, Açıkhava Reklamcılığı gibi alanlarda hizmet veren firmalarla çalışmak istemekteyim.

Lütfen Cv ve Portfolyomu inceleyiniz.

Not: İstanbulda çalışacağım şirket yakınlarında ev tutma düşüncem vardır. Ulaşım problemim olmayacaktır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:

E-posta:

Telefon: 0553 312 41 44
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik Tasarım Uzmanı - İstanbulGrafik Tasarım Uzmanı - İstanbulGrafik Tasarım Uzmanı - İstanbulGrafik Tasarım Uzmanı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2013 #3
Istenildiği taktirde cv ve portfolyomu maıl atabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2013 #4
ilanım günceldir. CV ve Portfolyo için mail atınız.
Bu mesajdan alıntı yap

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2013 #5
Lütfen ciddi ve uzun süre çalışabileceğim firmalar arasın. Kısa süreli çalışmak istemiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
cunayta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cunayta

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2013 #6
Yeni yapılanan ajansa grafiker ihtiyacımız var.
Yerimiz Kadıköy Moda'da. İş örneklerinizi ve CV nizi paylaşabilir misiniz?

532 460 8349
Bu mesajdan alıntı yap