Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop, Corel, FreeHand te çok iyi. İllustrator u hakim seviyede kullanabiliyorum. ...

Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli
servet000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

servet000

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop, Corel, FreeHand te çok iyi. İllustrator u hakim seviyede kullanabiliyorum. Ofis2003 & 2007 & 2010 sürümlerinden her tip dosyayı dijital çıktı alabiliyorum. Xerox, Fiery, Hp, Roland, Dijital baskı makitalarını tam olarak kullanabiliyorum. Aynı zamanda Hp1000s ve RolandSp540 ın operatörlüğünü de biliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce ajansta ve dijital baskı merkezinde çalıştım. Tercihim ikiside olabilir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Servet Tatlı

E-posta:

Telefon: 05324100914
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli - Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli ya da Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli | Grafik tasarım ve dijital makina operatörü. İstanbul Avrupa - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
servet000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

servet000

Grafiker / İstanbul

günceldir

Alt 25-04-2009 #3
ilanım günceldir
Bu mesajdan alıntı yap