Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - Orta Derece Illustrator - Orta Derece Lightroom - Orta Derece ...

SerhatCakmakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SerhatCakmakk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop - Orta Derece

Illustrator - Orta Derece

Lightroom - Orta Derece

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimim hiç olmadı, hobi olarak ilgileniyorum, kendi başıma çalışmalar yapmaktayım.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Okuduğum için Yarı Zamanlı iş aramaktayım, Fotoğrafçılık ve Grafik Tasarım ile uğraşıyorum, iş deneyimim yok fakat eminim ki çabucak kavrayabilirim, programlara pek fazla hakim değilim, yetiştirilmek üzere bir yerde çalışmak istediğimi belirtmek istiyorum.

Fotoğrafçılık olarak da hiç deneyimim olmadı, hobi olarak yapmaktayım Grafik Tasarımı'da Fotoğrafçılığı'da, ama eğer uygun olacak bir yerde çalışırsam, yetiştirilsem kısacası bu konularda tecrübem olursa bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum...

Avrupa Yakası, Zeytinburnun'da oturuyorum, oturduğum yere pek fazla uzak olmaması çok iyi olur, şimdiden herkese teşekkür ediyorum...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere - İstanbulGrafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere - İstanbulGrafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere - İstanbulGrafik Tasarım ve Fotoğrafçılık İş Arıyorum Yetiştirilmek üzere - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap