Grafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Grafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

Grafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum - Türkiye Geneli
cashanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cashanart

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop,Illustrator iyi derece
cinema 4d orta

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar: ilgilenenler için maille cv ve portfolyo gönderebilir ayrıca forumda da çalışmalarım bulunmaktadır

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım. Ağırlıklı olarak illüstrasyon çalışmaları, digital boyama,karakter tasarım, dergi ve kitap illüstrasyonları,konsept çizim,logo ve grafik işleri

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum - Türkiye GeneliGrafik tasarım ve illüstrasyonla uğraşmaktayım, Freelancer olarak iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap