Grafik tasarım ve Reklam icin kaynak isimleri(kitap-dergi-web-kurs)

Temel Tasarım İlkeleri - Grafik tasarım ve Reklam icin kaynak isimleri(kitap-dergi-web-kurs) ...

design77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design77

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgi kirliliginin hat safada oldugu cagimizda yararli ve egitici bilgilere ulasmak zorlasiyor.9 aydır reklam sektorundeyim ve kendimi gelistirmek istiyorum, bunu da cogunlukla internetten yapmaktayim,bir cok site, bir cok yayın var ve ogrenme istedigi icinden cikilmaz bir hal aliyor...
Grafik tasarım ve reklam icin hangi kitaplarin okunmasi, hangi yayinlarin takip edilmesi gerektigini bilmek istiyorum ve burda bu sıralamayı dogru yapacak arkadasların olduguna inanıyorum...
ilginize simdiden tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 31-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Macromedia olarak tanıdığımız şu andaki adıyla Adobe Flash ın ürünlerini iyi bir şekilde anlatan ve örnekleriyle öğretim için piyasaya süren şirket : medya soft diyorum ben.
Bu mesajdan alıntı yap
design77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design77

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2007 #3
Paylasım icin tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
asimdemircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asimdemircan

Grafiker / İzmir

Alt 01-11-2007 #4
arkadaşlar grafikerler için aylık takip edebileceğmiz dergi falan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
cleanwork isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cleanwork

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2007 #5
Buradan yararlanabilirsin bu dergi yeni başlayan için değil profesyoneller için yalnız ama göz dolgunlu açısından yararlı olabilir yaklaşık 300 sayfalık bir dergi sanırım aylık çıkyor.
http://www.bakdergisi.com/
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 05-11-2007 #6
dergi olarak; Grafik tasarım, Photoshop magazin, Digital Arts.Kitap olarakta Mavitayfa arkadaşımızın hazırlamış olduğu kitap tanıtımları topiclerini inceleyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
nuricam55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuricam55

Grafiker / Samsun

Alt 19-11-2007 #7
Teşekkürler Bakdergi için sağol
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-11-2007 #8
bende grafiker olmak istiyorum bana gerekli bilgileri verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürederim
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-11-2007 #9
bende grafiker olmak istiyorum bana gerekli bilgileri verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürederim
Sitemiz zaten o bilgilerle dolu. Daha ne gibi bir bilgi istiyorsunuz? Amacımız bilgi paylaşımı. Fakat sizlerde biraz çaba gösterip bilgiyi almaya çalışırsanız zaten istediğiniz şeyin burada olduğunu göreceksiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
trevir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

trevir

Hiç Biri

Alt 12-12-2007 #10
bilgiler için tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafik, icin, isimlerikitapdergiwebkurs, kaynak, mavitayfa, reklam, tasarim, tasarım