Grafik tasarıma ilgi duyuyorum

Kantin - Grafik tasarıma ilgi duyuyorum ...

HUseyin_2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HUseyin_2

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 08-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben şu anda ATL. 9. sınıf öğrencisiyim. Grafik tasarıma ilgi duyuyorum ve bu konuda fazla bilgim yok. 4 yıl sonra Akdeniz Üniversitesi nin 4 yıllık grafik bölümüne girebilmem için ne tür çalışmalar yapmalıyım? Düz liseye geçmemde fayda olurmu? Bilgili arkadaşlar lütfen yardımcı olsun bana...:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

truant34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

truant34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öneclikle aklında bi devlat üniversitesi varsa düz liseye geçmen lazım.veistediğin okula girebilmen içinde o okula it puanı tutturman için okul puanı önemli ve buda düz liseden geçyo.ve tabikide öss maratonu var okulun taban puanlarını iyi bilmen gerek veya özel yetenek sınavlarıyla o bölümlere öğrenci alan üniversiteler var diye biliyorum bence bi dershaneye git sana sağlam bilgi versinler..çünki üniversitelerle iç içe oldukları için.ben bilgisayar programcılığı mezunuyum...hayatında başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2008 #3
28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
gipsybertan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gipsybertan

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2008 #4
düz liseye geçip puanı tutturmanda yetmiyor grafik tasarım bölümüne girebilmen için yetenek sınavından muaf olman gerekiyor, bence düz liseye geçip özel sanat okullarına gidip çizim dersi alman gerekiyor, insanlar lisede basılyor kursalara böylece önündeki kişileri elemiş oluyosun işi blidiğin içinGrafik tasarıma ilgi duyuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
HUseyin_2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HUseyin_2

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 25-12-2008 #5
İlgi için teşekkürler...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
duyuyorum, grafik, ilgi, olun, tasarima, yardimci