Grafik tasarıma yeni başlayan gençlere önemli temel bilgiler

Temel Tasarım İlkeleri - Grafik tasarıma yeni başlayan gençlere önemli temel bilgiler ...

neptune isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neptune

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MEGEP (Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi) kapsamında projenin web sitesinde bir süredir çeşitli meslek dalları ile ilgili lise düzeyinde pdf ders içerikleri bulunuyor. Grafik tasarım ile ilgili içerikler de "Fotoğraf ve Grafik" başlığı altında yer alıyor.
Grafik tasarım konusunda bilgi edinmek isteyen yeni başlayan gençler, güzel sanatlar liselerine girmeyi düşünen gençler, bu pdf dosyalarını inceleyerek tipografi, logo ve amblem, afiş tasarımı gibi konular ve ayrıca temel sanat hakkında başlangıç düzeyinde önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.
Adres:MEGEP

(sol sütünda "modüller" seçeneğine tıklayıp çıkan bağlantılara tıklarsanız çeşitli meslek gruplarının listelendiğini göreceksiniz, "fotoğraf ve grafik" bölümünün yanısıra "matbaa" ve "gazetecilik" bölümlerinde de ilgi çekici modüller mevcut)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SePHiRoTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SePHiRoTH(34)

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 11-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkür ederim. Bilgilendirme için sağol.
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2009 #3
Çok güzel kaynak. Paylaşım adına teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
nigmae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nigmae

Eğitimci / Ankara

Alt 11-01-2009 #4
Çok Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
kycdizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kycdizayn

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 11-01-2009 #5
kaynak gerçekten çok güzel.Paylaşımınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2009 #6
Genel olarak yararlı bir paylaşım teşekkürlerGrafik tasarıma yeni başlayan gençlere önemli temel bilgiler
Bu mesajdan alıntı yap
Layer_17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Layer_17

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2009 #7
ellerin dert görmesin kardeşim harika bi paylaşım walla bakcam şimdi hepsine Grafik tasarıma yeni başlayan gençlere önemli temel bilgiler hatta bakıyom Grafik tasarıma yeni başlayan gençlere önemli temel bilgiler
Bu mesajdan alıntı yap
xeton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xeton

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri

Alt 19-01-2009 #8
İçeriğe bakmadan paylaşım yapıp milletin vaktini çalmayın lütfen. Verilen adreste bahsi geçen konularla ilgili ders planları var sadece. Grafik tasarım öğretmenlerinin belki işine yarayabilir. Ama yeni başlayanların hiç işlerine yarayacağına inanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet sarıoğulları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet sarıoğulları

Grafiker / Çanakkale

Alt 19-01-2009 #9
yararlı 1 paylaşım teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
neptune isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neptune

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2009 #10
İçeriğe bakmadan paylaşım yapıp milletin vaktini çalmayın lütfen. Verilen adreste bahsi geçen konularla ilgili ders planları var sadece. Grafik tasarım öğretmenlerinin belki işine yarayabilir. Ama yeni başlayanların hiç işlerine yarayacağına inanmıyorum.
sen vaktini fazla değerli bulduğun için galiba fazla araştırmaya gerek duymadan mesajını yazmışsın. yanlış yere bakmış olmayasın?

insanlar sol sütunda modüller seçeneğine tıklayacak. karşısına çıkan sayfada "10. sınıf modüller" ve "11. ve 12. sınıf modüller" diye iki link görecek. onların ikisine de tıklayacak. her ikisine de tıklandığında çıkan sayfalarda "fotoğraf ve grafik" diye bir link var. onlara tıklayınca çeşitli konularda ders listeleri var. bu listeden ilgisini çekene tıkladığında zip dosyasını yüklüyor. zipi açtığında da sadece öğretmenlerin değil, öğrencilerin de işine yarayan bilgilendirici yazılar görüyor.

diğer teşekkür mesajı atan arkadaşlara da ben teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baslayan, bilgiler, genclere, grafik, onemli, tasarima, temel, yeni