Grafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar iş buldum konu kapatılabilir. Gelen iş teklifleri için teşekkür ederim. Emptype isimli üyeden Alıntı Grafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop ...

Emptype isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iş buldum konu kapatılabilir. Gelen iş teklifleri için teşekkür ederim.
Grafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop = Çok iyi
Illustrator = Çok iyi
InDesign = Çok iyi

İş deneyimi ve içeriği: 2013-2014 Sekizpiksel / Reklam Ajansı ve Yapım Stüdyosu
2014-2014 Panajans (8 Ay / 8 Months)
2014-2015 Kaizen Turkey (10 Ay / 10 Months)

Bu süre içinde çeşitli firmalar ile freelance işler yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek çalışmalarımı mail üzerinden istenildiği takdirde gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Üniversiteden mezun olduktan 3 yılımı bitirdim sayılır. Bu süre içinde iyi bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum. Bu kendimi daha çok geliştiremeyeceğim anlamına gelmiyor. İyi bir tasarımcı olduğumu düşünüyorum ve tasarımda belirli kurallara göre çalışıyorum. Grafik tasarımcı arayan ajans veya şirketlerin telefon, maillerini bekliyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA - İstanbulGrafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA - İstanbulGrafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA - İstanbulGrafik Tasarımcı / Ahmet AKÇAKAYA - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Emptype isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2016 #3
iş buldum konu kapatılabilir. Gelen iş teklifleri için teşekkür ederim.