Grafik Tasarımcı - Ankara

İş Veren İlanları - Grafik Tasarımcı - Ankara ...

Pio Kreatif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pio Kreatif

Sanat Yn. / Ankara

Alt 15-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: Indesign, Illustrator, Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Parlak beyinli, ileri zekâlı, gıcırtıdan bile müzik çıkaran anormal yaratıcı, korkunç neşeli, boğazına kadar işe batsa da kurbağalama yüzebilen, balinanın midesine düşse kimden yardım isteyeceğini, neyi nereden bulacağını bilebilen, hayatın oksimoron kurgusu ile kavga etmeden çift kanatlı uçabilen, uçtuğu her yerden konuya atlayabilecek kadar İngilizcesi olan müstakbel aile üyelerini bağrımıza basmaya hazırız.

E-posta:

Telefon: 0532 404 70 37
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarımcı - AnkaraGrafik Tasarımcı - AnkaraGrafik Tasarımcı - AnkaraGrafik Tasarımcı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap