Grafik Tasarımcı Aranıyor | Kadıköy - İstanbul

İş Veren İlanları - Grafik Tasarımcı Aranıyor | Kadıköy - İstanbul ...

iksiregitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksiregitim

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Tasarımcı Aranıyor | Kadıköy

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:
Bu linkten resimler çizildikten sonra nasıl kullandığımızı anlayabilirsin. Resmin altına videolarda olduğu gibi kelimenin ingilizcesi teleffuzu ve Türkçe anlamı yazılacak videodakiyle aynı formatta.

Renkleri renk hakkında özllikle bir şey istediğimizi belirtmiyorsak kendin en uygun şekilde renklendirirsin.
Renk seçiminde daha çok canlı renkler tercih edilmeli

E-posta:

Telefon: 0532 204 21 28
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafik Tasarımcı Aranıyor | Kadıköy - İstanbulGrafik Tasarımcı Aranıyor | Kadıköy - İstanbulGrafik Tasarımcı Aranıyor | Kadıköy - İstanbulGrafik Tasarımcı Aranıyor | Kadıköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap