Grafik Tasarımcı Aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Grafik Tasarımcı Aranıyor. Sponsorlu Bağlantılar * Firma ismi: İstanbul Production * Çalışma şartları: Tam zamanlı * Özellikleri: Photoshop: İyi Olmasada iyiye yakın Flash: Herhangi Bir limitimiz yok sitemize göze hoş gelebilcek flashlar yapabilcek ...

By.KemaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By.KemaL(29)

Webmaster / İstanbul

Dosya19

Alt 20-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* Firma ismi: İstanbul Production
* Çalışma şartları: Tam zamanlı
* Özellikleri: Photoshop: İyi Olmasada iyiye yakın
Flash: Herhangi Bir limitimiz yok sitemize göze hoş gelebilcek flashlar yapabilcek düzeyde bilmesi kafiidir.(Action Script Vs.vs.vs kadarına gerek yok yani Grafik Tasarımcı Aranıyor. )
* İşin mahiyeti: Şirketin 4 5 tane web sitesinin php alt yapısını geliştirmekle uğraşan arkadaşa görsellik yönünden destek olmak kısaca
* İletişim bilgileriniz: ********* - 212 674 60 61 (Dahili 229) - *********
*Şirketimizde öğle yemeği,SSK
*Şirketimiz İstanbul / Eyüp
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafik Tasarımcı Aranıyor. veya Grafik Tasarımcı Aranıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2010 #3
Kemal Bey merhaba,
mail adresinize özgeçmişimi yolladım değerlendirmenizi umarım.
By.KemaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By.KemaL(29)

Webmaster / İstanbul

Alt 20-12-2010 #4
Merhaba porcelain,
ilginiz için teşekkür ederim. Cv nizi inceledim gayet iyi görünüyor Grafik Tasarımcı Aranıyor.
Lakin Bence bu şirkette çalışanım referans olarak gönderebilceğiniz çalışmanız varsa gönderirmisiniz.
Firma Yetkilisine Referansınızı sunduktan sonra sizi müsaitseniz görüşmeye çağıralım çalışma ortamımızı görmeniz açısından

not: sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.